Dokumentaalfilm “Tantsides nooremaks” jälgib ühe vanapaari osalemist tantsuteemalises väljakutses – nende kogemusi, edusamme ja eesmärkide saavutamist sellel teekonnal.

Casting call:

KIIRE: Otsime 60+ vanuses hea tervisega vanapaari, kes oleks valmis osalema 90-ne päevases väljakutses ja seltskonnatantsu tundides 3-4 tundi nädalas. Paar peab olema valmis kaamera ees tantsima ja oma muljeid jagama. Eelnev tantsukogemus pole vajalik.

Võtteperiood on aprill 2022 Tallinnas, kuupäevad täpsustame konkreetsete osalejatega.

Rollid pole tasustatud, aga pakume omalt poolt tasuta kehaanalüüsi tegemist MyFitness spordiklubis ja tasuta tantsutunde väljakutse perioodil. Tantsutundide kohta saab infot siin

Kandideerida võib ka üksikult, oodatud on terved ja julged prouad ja härrad vanuses 60+.

NB! Osalised peavad olema hea tervisega, ilma krooniliste tõsiste haigusteta (nt südame-veresoonkonna haigused, kroonilised südamehaigused, diabeet, kõrgvererõhutõbi, luude hõrenemine)  Vajalik on treeningkava kooskõlastamine perearstiga, eelnev koormustesti läbimine  ja/või arstitõend, et osalejal pole tõsiseid haigusi ja antud tantsutreeningu programm on lubatud.

Algselt valitakse välja 3 paari või 3 härrat ja prouat, kes kõik saavad võimaluse väljakutse läbida ja võtetel osaleda. Kolmest paarist edukaim ja värvikaim valitakse filmi peategelasteks.

Huvilistel palun saata oma pildid, põhjendus, miks soovite osaleda ja kontaktelefon aadressile info@midwayerfilms.com hiljemalt 27.03.2022

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust paari päeva jooksul.

Väljakutsega liitumiseks olete oodatud Facebooki gruppi Tantsides nooreks ja rõõmsaks

Grupist saate infot kampaaniaga liitunud tantsukoolide ja nende pakkumiste kohta nagu ka jagada oma kogemusi ja tantsuvideosid.

Kiirete küsimuste korral palun helistage 57703765

Tänud kandideerimast!

Tantsurohket kevadet soovides,

Helen Anvelt

Filmi produtsent

Midwayer Films OÜ

Fotod on illustratiivsed.