MISSIOON

Midwayer Films OÜ missiooniks on pakkuda audio-visuaalse produktsiooni ja koolituste kaudu motivatsiooni, inspiratsiooni ja elukestvat õpet, mis aitab klientidel saavutada rahulolu ja tasakaalu iseeneste ja ümbritseva maailmaga. Midwayer Films OÜ on loonud koolitused firmadele ja eraisikutele. Filminäitleja ja muud uuenduslikud filmialased koolitused suunavad, arendavad ja annavad tuule tiibadesse.

MEIE LUGU

See lugu on tüdrukust, kes usub imedesse ja inglitesse, kes usub, et kõik on võimalik, et headus võidab ja et unistused täituvad. See tüdruk teab, mis on raskused ja teab, mida on vaja, et need ületada. Ta teab, et püsivus, pühendumine ja sihikindlus viivad eesmärkideni. Ta teab, et usk endasse annab tiivad ja väe saavutada kõike, mida soovid. See tüdruk soovib, et ka Sina leiaks oma tähe, oma kutsumuse ja oma unistuse, mille poole püüelda. Et Su teekond oleks kaunis ja kordumatu.

Midwayer Films audio-visuaalne produktsioon inspireerib, motiveerib ja annab teie ärile hoogu juurde. Filminäitleja ja muud uuenduslikud filmialased koolitused suunavad, arendavad ja annavad tuule tiibadesse. Koolitused firmadele ja eraisikutele!

Toetajad

Koolitused firmadele ja eraisikutele ESF abiga

Midwayer Films OÜ on asutatud 24.08.2020 Euroopa Sotsiaalfondi ja ettevõtte alustamise toetuse (EVAT) abiga.

Midwayer Films OÜ äriidee on pakkuda inspireerivat ja motiveerivat audio-visuaalset produktsiooni ja koolitust firmadele ja eraisikutele, mõjutades ja arendades oma kliente isiksustena ning suuremate gruppidena lisaks Eestile ka mujal maailmas.

EVAT toetuse 4474 euro eest on plaanis osta tehnikat ja teenuseid; tellida branding ja kujundada koduleht; luua ja hallata Facebooki lehte, instagrami kontot; osta sisse turundus-, reklaami- ja SEO teenust ning selle kõige kaudu uuenduslikud filmialased koolitused sealhulgas filmi- ja häälenäitleja koolitus Eesti turule tuua.

Koolitused firmadele ja eraisikutele ESF abiga

Toomas Laanpere ja Napal AS

Koostööpartnerid:

SILLAL OÜ

HIGH CEILING PRODUCTIONS OÜ

PORTUGAL FILM SCHOOL

ICELAND CASTING

VGA AGENCE

EU PROJECT CONSULT

HESTIA HOTEL EUROPA