Kirjeldus

Antud koolituse saab läbida iseseisvalt endale sobival ajal.

Hind: Soodushind 160 eurot inimese kohta püsikliendile /Tavahind 190 eur. Hinnad sisaldavad ligipääsu slaidiprogrammile ja  käibemaksu. Boonusena kaasa tasuta slaidiprogramm “Johann Urb- eestlane Hollywoodis”

Programm on väga praktiline ja suunatud peale näitlemishuviliste ka kõigile neile, kes soovivad ennast paremini väljendada ja oma negatiivsetest emotsioonidest vabaneda.

Teemad:

  • Õige hingamine erinevate emotsioonide esiletoomiseks
  • Emotsioonide vabastamine läbi erinevate rollide
  • Praktilised harjutused rõõmu, rahu ja tasakaalu saavutamiseks

Koolituse läbimisel kehtib teile “Filminäitleja kiirkoolitusele Hollywoodi näitleja Johann Urbiga” erihind 99 eurot.

Soodustuste saamiseks kirjutage registreerudes lisainfo väljale sooduskoodiks oma EESNIMI.


 

Johann Urb on Eesti juurtega Ameerika näitleja, vaimne coach ja endine modell.

Johann (sündinud 24. jaanuaril 1977 Tallinnas) on mänginud mängufilmides „Zoolander”, „Resident Evil: Retribution“, „Kuum ja kole”, „Ükssarvik”  jpt ning telesarjades „Mägi”, „CSI: New York”, „Kaaskond”, „Til Death”, “Kõmulehe raisakotkad”, Californication jm.

Johanni vanemad on muusik Tarmo Urb ja Maris Urb. Kümneselt kolis Johann emaga elama Soome, 17-aastaselt kolis Johann isa juurde Ameerika Ühendriikidesse ja tegi New Yorgis modellitööd, mis viis ta  näitlemise juurde. New Yorgis õppis ta näitlemist Lee Strasburgi teatriinstituudis. Johann võitis 2020 aastal Anatomy Crime and Horror  Filmifestivalil People’s Choice parima näitleja auhinna rolli eest filmis „The Deep Ones“(2020).

Johann on tegelenud regulaarselt vaimsete praktikatega juba alates teismelise east. Igapäevane aastatepikkune töö iseendaga, sealhulgas meditatsioon, Indiaanlaste pühad tseremooniad, hingamispraktikad, jooga ja tantra on aidanud Johannil jõuda täiusliku tervise, külluse ja õndsuse seisundisse. Johanni loodud püramiidi hingamine annab erilise väe, aidates avalduda inimese täielikul potentsiaalil ja saavutada õnnelik elu. (Lisainfo kodulehel  www.mindprimer.com)