Kirjeldus

Kes on Johann Urb?

Kuidas temast sai näitleja?

Mis Hollywoodi staaridega on Johann koos töötanud?

Mis on Johanni elufilosoofia ja milline inimene ta on?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saab vastused slaidishow vahendusel, kus Johann Urb räägib oma elust ja näitlejateest, avades oma hinge  ja tutvustades huvilistele oma siirast ja sooja karismaatilist isiksust.

Soetades ükskõik millise Johann Urb’i filminäitlemise programmi iseseisvaks õppimiseks, saate antud slaidishow boonusena kaasa.

—————————————————————————————————————-

Johann Urb on Eesti juurtega Ameerika näitleja, vaimne coach ja endine modell.

Johann (sündinud 24. jaanuaril 1977 Tallinnas) on mänginud mängufilmides „Zoolander”, „Resident Evil: Retribution“, „Kuum ja kole”, „Ükssarvik”  jpt ning telesarjades „Mägi”, „CSI: New York”, „Kaaskond”, „Til Death”, “Kõmulehe raisakotkad”, Californication jm.

Johanni vanemad on muusik Tarmo Urb ja Maris Urb. Kümneselt kolis Johann emaga elama Soome, 17-aastaselt kolis Johann isa juurde Ameerika Ühendriikidesse ja tegi New Yorgis modellitööd, mis viis ta  näitlemise juurde. New Yorgis õppis ta näitlemist Lee Strasburgi teatriinstituudis. Johann võitis 2020 aastal Anatomy Crime and Horror  Filmifestivalil People’s Choice parima näitleja auhinna rolli eest filmis „The Deep Ones“(2020).

Johann on tegelenud regulaarselt vaimsete praktikatega juba alates teismelise east. Igapäevane aastatepikkune töö iseendaga, sealhulgas meditatsioon, Indiaanlaste pühad tseremooniad, hingamispraktikad, jooga ja tantra on aidanud Johannil jõuda täiusliku tervise, külluse ja õndsuse seisundisse. Johanni loodud püramiidi hingamine annab erilise väe, aidates avalduda inimese täielikul potentsiaalil ja saavutada õnnelik elu. (Lisainfo kodulehel  www.mindprimer.com)