Kirjeldus

Koolitus on mõeldud iseseisvaks läbimiseks endale sobival ajal!

Õppeprogramm on suunatud harrastusnäitlejatele ja kõigile näitlemishuvilistele, kes tahavad mõjuda ekraanil loomulike ja usutavatena. Lisaväärtusena tutvute erinevate praktiliste harjutustega, mis aitavad vabastada pingeid ja negatiivseid emotsioone ning saada õnnelikumaks inimeseks.

Hind sisaldab ligipääsu interaktiivsele õppeprogrammile, sealhulgas palju praktilisi harjutusi, Johann Urbi soovitusi nii filminäitlemiseks kui ka isikliku tasakaalu ja heaolu saavutamiseks.

Tegemist on koolituse teise osaga. Osta esimene osa juba täna!

—————————————————————————————————————————————————–

Johann Urb on Eesti juurtega Ameerika näitleja, vaimne coach ja endine modell.

Johann (sündinud 24. jaanuaril 1977 Tallinnas) on mänginud mängufilmides „Zoolander”, „Resident Evil: Retribution“, „Kuum ja kole”, „Ükssarvik”  jpt ning telesarjades „Mägi”, „CSI: New York”, „Kaaskond”, „Til Death”, “Kõmulehe raisakotkad”, Californication jm.

Johanni vanemad on muusik Tarmo Urb ja Maris Urb. Kümneselt kolis Johann emaga elama Soome, 17-aastaselt kolis Johann isa juurde Ameerika Ühendriikidesse ja tegi New Yorgis modellitööd, mis viis ta  näitlemise juurde. New Yorgis õppis ta näitlemist Lee Strasburgi teatriinstituudis. Johann võitis 2020 aastal Anatomy Crime and Horror  Filmifestivalil People’s Choice parima näitleja auhinna rolli eest filmis „The Deep Ones“ (2020).

Johann on tegelenud regulaarselt vaimsete praktikatega juba alates teismelise east. Igapäevane aastatepikkune töö iseendaga, sealhulgas meditatsioon, Indiaanlaste pühad tseremooniad, hingamispraktikad, jooga ja tantra on aidanud Johannil jõuda täiusliku tervise, külluse ja õndsuse seisundisse. Johanni loodud püramiidi hingamine annab erilise väe, aidates avalduda inimese täielikul potentsiaalil ja saavutada õnnelik elu. (Lisainfo kodulehel  www.mindprimer.com)