Kirjeldus

Õppeprogramm “Filminäitleja kiirkoolitus kõigile huvilistele, 1.osa”

Slaidiprogramm praktilise infoga iseseisvaks läbimiseks

Hinnad: Tavahind 160 eur – sisaldab ligipääsu õppematerjalidele ja käibemaksu. Boonusena kaasa tasuta slaidiprogramm “Johann Urb- eestlane Hollywoodis”

Programm on suunatud harrastusnäitlejatele ja kõigile näitlemishuvilistele, kes tahavad mõjuda ekraanil loomulike ja usutavatena. Webinarilt saab mitmeid praktilisi nõuandeid ja vastuseid alljärgnevatele küsimustele:

• Kas näitlejaks saab õppida igas vanuses ja kas ka iseseisvalt? Kuidas?
• Mida teha, kui on suur soov mängida kuskil filmis?
• Mida peab taustanäitleja teadma?
• Kuidas valmistuda rolliks?
• Kuidas mõjuda ekraanil loomulikuna?
• Mida peab võtetel teadma?
• Mis on näitlejaameti juures kõige raskem?
• Mida soovitada algajatele?


Johann Urb on Eesti juurtega Ameerika näitleja, vaimne coach ja endine modell.

Johann (sündinud 24. jaanuaril 1977 Tallinnas) on mänginud mängufilmides „Zoolander”, „Resident Evil: Retribution“, „Kuum ja kole”, „Ükssarvik”  jpt ning telesarjades „Mägi”, „CSI: New York”, „Kaaskond”, „Til Death”, “Kõmulehe raisakotkad”, Californication jm.

Johanni vanemad on muusik Tarmo Urb ja Maris Urb. Kümneselt kolis Johann emaga elama Soome, 17-aastaselt kolis Johann isa juurde Ameerika Ühendriikidesse ja tegi New Yorgis modellitööd, mis viis ta  näitlemise juurde. New Yorgis õppis ta näitlemist Lee Strasburgi teatriinstituudis. Johann võitis 2020 aastal Anatomy Crime and Horror  Filmifestivalil People’s Choice parima näitleja auhinna rolli eest filmis „The Deep Ones“(2020).

Johann on tegelenud regulaarselt vaimsete praktikatega juba alates teismelise east. Igapäevane aastatepikkune töö iseendaga, sealhulgas meditatsioon, Indiaanlaste pühad tseremooniad, hingamispraktikad, jooga ja tantra on aidanud Johannil jõuda täiusliku tervise, külluse ja õndsuse seisundisse. Johanni loodud püramiidi hingamine annab erilise väe, aidates avalduda inimese täielikul potentsiaalil ja saavutada õnnelik elu. (Lisainfo kodulehel  www.mindprimer.com)