Kirjeldus

Kevadel 2023 viis Midwayer Films Euroopa Liidu kaasrahastusel Erasmus+ projekti raames oma vabatahtlikud töötajad Islandile, kus nad said Islandi Cadtingu Agentuuri juhi Sigrun Sol Olfasdottiri käe all põhjaliku filminäitleja väljaõppe. Nüüd pakub Midwayer Films teile osakest sellest, mida meie näitlejad Islandil õppisid, et saaksite oma filminäitleja oskuseid arendada!

Kaks poolepäevast sessiooni kestev töötuba aitab teil mõista filmi- ja teatrinäitleja erinevusi. Esimene päev koosneb arutelust mida filminäitleja võtetel ootama peaks, harjutustest mis aitab näitlejatel keskenduda oma tööle ja jagame monolooge, mida osalejad järgmisel sessioonil esitama peavad. Teisel päeval esitavad osalised oma monolooge kaamera ees ja saavad väärtuslikku tagasisidet – mis töötas ja mida saab veel arendada.

NB! Töötuba toimub inglise keeles!

Grupis on max. 10 inimest. Hinnad alagavad alates 149€ per osaleja. Lõplik hind oleneb asukohast ja töötoa ajast. Tellimiseks ja rohkema info saamiseks kirjuta meile info@midwayerfilms.com.

Teie juhendaja on James Presnal. Ta alustas oma meelelahutaja karjääri kõigest 6-aastaselt. Sellest ajast saadik on ta üle 60 aasta aeg-ajalt tegutsenud nii filmi- kui teatrinäitlejana. Peamiselt töötab Presnal produtsendi ja režissöörina. Tal on üle 40 aasta kogemust näitlejate abistamisel nende parimate etteastete esitamisel kaamera ees.

 

 

 

Vaata ka meie teisi koolitusi!

Toomas Krall viib läbi filminäitleja koolitust

 

 

 

 

 

 

Projekti 2022-1-EE01-KA122-ADU-000079587 kaasrahastas Euroopa Liit.