Kirjeldus

Hei, filminäitlemise huviline!

Tahad oma näitlemisoskusi arendada ja rohkem rolle saada? Oled õiges kohas, sest see filminäitleja koolitus on just sinu jaoks!

Aprillis 2023 viis Midwayer Films Erasmus+ programmi raames ja Euroopa Liidu kaasrahastusel oma töötajad Islandile, kus meie partner Sigrun Sol Olafsdottir Islandi Castingu Agentuurist viis meie meeskonnaga läbi praktilise filminäitlemise töötoa. Lisaks tutvusime Islandi Filmikooliga. Töötoas sai arendatud näitlejaoskusi, harjutatud improvisatsiooni kaamera ees ja prooviesinemist, töötatud stseenidega ning omandatud palju praktilisi nippe, et ekraanil loomulikuna mõjuda.

Midwayer Films pakub teile filminäitleja koolitust, mille käigus saate oma näitlemisoskused proovile panna!

Koolitusel tehakse mitmeid praktilisi harjutusi, esitatakse üksteisele stseene ja saadakse palju praktilisi näpunäiteid.

Grupi suurus 10-30 inimest. Hinnad algavad alates 99€ inimese kohta. Hind sõltub töötoa toimumise ajast ja kohast. Pakkumise küsimiseks ja rohkema info saamiseks kirjutage info@midwayerfilms.com

 

Teie juhendaja on Triin Lellep-Kordes – mitmekülgne eesti laulja ja artist. Pärast Tartu Descartes’i Lütseumi lõpetamist jätkas ta muusikaõpinguid Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ja Sibeliuse akadeemias. Alates 2018. aastast on ta Orchestre du Centre Philharmonique’i solist. Alates 2020. aastast on Triin keskendunud näitlejakarjäärile, olles osalenud filmides nagu “Naiste sõda” (2021), lühiõudusfilmide kogumikus “Duubel 13” (2021) ja filmis “Dr. Sanderi uneteraapia” (2024). Tema ainulaadne panus näitlemismaailmas teeb temast inspireeriva isiksuse nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Tema mitmekülgsust näitab ka raamat “Minu Pariis” (2020) ning meediatööd, sh saatejuhtimine “SuhteVimkad” (2020-2021) ja “Duubel: Õhtune vahetus” (2021).