Kirjeldus

Hei, filminäitlemise huviline!

Tahad oma näitlemisoskusi arendada ja rohkem rolle saada? Oled õiges kohas, sest see filminäitleja koolitus on just sinu jaoks!

Aprillis 2023 viis Midwayer Films Erasmus+ programmi raames ja Euroopa Liidu kaasrahastusel oma töötajad Islandile, kus meie partner Sigrun Sol Olafsdottir Islandi Castingu Agentuurist viis meie meeskonnaga läbi praktilise filminäitlemise töötoa. Lisaks tutvusime Islandi Filmikooliga. Töötoas sai arendatud näitlejaoskusi, harjutatud improvisatsiooni kaamera ees ja prooviesinemist, töötatud stseenidega ning omandatud palju praktilisi nippe, et ekraanil loomulikuna mõjuda.

Midwayer Films pakub teile filminäitleja koolitust, mille käigus saate oma näitlemisoskused proovile panna!

Koolitusel tehakse mitmeid praktilisi harjutusi, esitatakse üksteisele stseene ja saadakse palju praktilisi näpunäiteid.

Grupi suurus 10-30 inimest. Hinnad algavad alates 99€ inimese kohta. Hind sõltub töötoa toimumise ajast ja kohast. Pakkumise küsimiseks ja rohkema info saamiseks kirjutage info@midwayerfilms.com

 

Teie juhendaja on Toomas Krall – mitmekülgne artist, kellel on kogemust nii muusika, teatri, tantsu ja õhtujuhtimise vallas. Tema aastakümnete pikkune lavakogemus aitab teil kui näitlejal avastada omaenda andeid ja väljendusviisi. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli näitejuhi erialal ning on näidelnud mitmel etendusel Salong-teatris, Rakvere teatris, Vana Baskini teatris, Lasteteatris “Trumm” ja Teoteatris.

 

 

 

Vaata ka meie teisi koolitusi!

 

 

 

 

 

 

Projekti 2022-1-EE01-KA122-ADU-000079587 kaasrahastas Euroopa Liit.