Kirjeldus

Tahad edendada oma näitlejakarjääri või proovida midagi uut? Siis tule häälenäitleja koolitusele!

Koolitus on suunatud häälenäitleja tööst huvitatud erineva tausta ja vanusega isikutele ja koosneb praktilistest soovitustest ja harjutustest. Koos juhendajaga õpitakse lugema ja salvestama professionaalses helistuudios erinevat laadi tekste: reklaame, telefoni automaat teavitusi, dublaaži jne. Koolituse tulemusel valmib kõigil osalejatel oma professionaalne portfoolio, mida saab kasutada prooviesinemistel osalemiseks ja oma häälenäitleja karjääri edendamiseks.

Koolituse hinnas sisalduvad digitaalsed õppematerjalid, 90 minutit stuudioaega koos professionaalse juhendamisega, külmad ja soojad joogid, salvestatud häälenäidised ja tehtav dublaazitöö. Hind sisaldab ka käibemaksu.

Tuntud reklaamhääl ja rahvusvaheliselt tunnustatud häälenäitleja Helen Anvelt on tegutsenud alates aastast 1992 VO-näitlejana, reklaamide ja telefoni automaatvastaja tekstide sisselugejana ning osalenud filmide ja animafilmide dublaažides eesti keelde („Sabaga spioon“, „Punamütsike kurjuse vastu“ jpt). Heleni häält kuuleb Eestis iga päev raadios, teles ja telefoni tervitustekstides (Tele2, Elisa, Tallink jt). Kuula Heleni häälenäidiseid!

Helen on tegutsenud koolituse valdkonnas rahvusvaheliste projektide juhina erinevates organisatsioonides ja ettevõtetes aastast 1998. Rohkem infot tema kohta saab lugeda lehel helenanvelt.com ja https://midwayerfilms.com/helenist/